خوش آمدید
0

این فروشگاه در اجاره شرکت آذر کرگ و مورد تایید انجمن نوازندگان کیبرد می باشد.انجمن و مدیران آن ذینفع نمی باشند.جهت مشاوره رایگان و و بحث و گفتگو و حل مشکلات به 👈 انجمن مراجعه نماییدیاماها a3000 آکبند

4,800,000تومان

توضیحات

گارانتی یکساله

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

همراه مدیر فروش ۱۰ تا ساعت ۲۱         ۰۹۱۴۳۵۳۳۸۹۲

فروشگاه و نمایشگاه در مشکین شهر اردبیل : ۳۲۵۲۵۰۰۷ -۰۴۵

دفتر اداری آذر کرگ مشکین شهر :   ۳۲۵۴۲۰۳۲-۰۴۵

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

توضیح محصول

انقلابی جدید در یاماها ، کیبورد یاماها a3000 برای انها که کیبورد میخواهند

Yamaha PSR-A3000 Arranger Workstation Keyboard

یاماها و  صداهای شرقی

PSR-A3000 مجهز به یک joystick است که با آن می توانید اجرایی تاثیرگذار داشته باشید.این محصول قابلیت کار با نرم افزار Yamaha Expansion Manager برای کامپیوتر را داراست که از طریق آن می توانیدبا استفاده از سمپل ها، صداهایی بسازید.

  • ۹۹۷تاVoice، ۵۸ تا Drum/SFX kit و ۴۸۰ تا XG voice شامل ۱۷۱ Oriental Voice و ۲۵ Oriental Kit
  • ۱۰۷ Super Articulation Voice ، شامل Oriental Super Articulation Voice
  • ۴۰۰ استایل پیش ساخته شامل DJ Style های کاملا جدید و Oriental Style ها
  • جوی استیک Assignable برای اجرای زنده ای پویاتر. امکان تعریف مجموعه ای از پارامترها مانند Filter و Style Track muting
  • دکمه های Scale Tuning و Scale Setting هر نوعی از tuning را پشتیبانی می کند.
  • با عملکرد New Arpeggio دائما به بانک عبارات موسیقی دسترسی خواهید داشت.
  • کارکردهای Time stretch،pitch shift و vocal cancel به USB audio playback اضافه شده اند.
  • باز طراحی سیستم صدا با محفظه ی اسپیکر جدید ، کارکرد Master EQو Master Comp سبب تولید صدایی بسیار قدرتمند می شود.
  • افکت های متنوع از جمله Real Distortion و Real Reverb می توانند به اجرای شما اضافه شوند.
  • کارکرد Drum Setup در Style Creator برای ویرایش Drum kit برای Style Performance

قیمت یاماها a3000

طعم صدای واقعی را به اجرای خود اضافه کنید.

Oriental Super Articulation Voices کاراکتر منحصر به فرد هر ساز را، از قبیل ویبراتو،ترمولو و غیره بازسازی کرده است. بقیه ی صداها نیز از لحاظ نزدیک بودن به واقعیت پیشرفت چشمگیری داشته اند.مثلا ویژگی جدید  با عنوان “Mono Legato” به شما امکان می دهد بدون استفاده از جوی استیک، تکنیک تریل را اجرا کنید. این امکان برای نواختن سازهای شرقی موقعیتی ایده آل است. سیستم صوتی PSR-A3000 نیز مورد بازبینی قرار گرفته است و صداهایی قدرتمندتر از گذشته ارائه می کند.

کارکرد جوی استیک وLive Control

PSR-A3000 مجهز به یک جوی استیک است که با آن می توان pitch و modulation را به راحتی کنترل کرد.حالا می توانید به سرعت تریل بزنید و pitch bend و modulation را اجرا کنید. تمام این ها تنها از طریق کنترلری ساده صورت می گیرد.علاوه بر پارامترهای مهمی چون Pitch Bend و Modulation، ویژگی های دیگری چون Filter، Style Track-Mute  و غیره  را نیز می توان برای جوی استیک تعریف کرد و آن ها را تغییر داد تا اجرای شما  رنگ و بوی خوبی به خود بگیرد.

با Yamaha Expansion Manager صداهایی اختصاصی برای خودتان بسازید.

تا حالا پیش آمده که بخواهید چیزی بیش از صداهای پیش ساخته بنوازید؟ حالا می توانید با استفاده از Yamaha Expansion Manager صداها و درام کیت های مختص به خود بسازید. سمپل های خودتان را انتخاب کنید(.wav, .aif, .aiff, .sf2) و پارامترهای بسیاری را در کامپیوتر با استفاده از Yamaha Expansion Manager ویرایش نمایید.می توانید تولیدات اختصاصی خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

محتوای مورد نظر خود را هم چنین می توانید از Expansion Pack های مختلف انتخاب کنید و آن را در PSR-A3000 بارگذاری کنید.

با کارکردهای audio طعم ویژه ای به اجرای خود ببخشید.

اگر بخواهید اجرای خود را با استفاده از قطعات موسیقی از پیش تعیین شده بهتر کنید ،کارکردهای time stretch، pitch shiftو vocal cancel در USB audio playerقابل استفاده اند تا صدای گرم تر و بهتری در اختیار شما قرار دهند.همچنین ممی توانید از طریق ورودی Aux به محصول یک Audio playerوصل کنید تا امکانات اجرای شما افزایش یابد.

با کارکرد Audio Link Multi Pad می توانید فایل های صوتی خود را (افکت های صوتی، عبارات وکال و غیره ) لینک کنید و آن ها را هنگام اجرا به کار بیندازید.

نمایشگر رنگی

برای کنترل ساده تر و استفاده ی بهتر از امکانات این کیبورد پیشرفته، نمایشگر ال سی دی رنگی و بزرگی در PSR-A3000تعبیه شده است . به این ترتیب می توانید به طور مداوم وضعیت دستگاه را چک کنید و به راحتی به کارکردها دسترسی یابید.

کارکرد Drum Setup

 با Style Creator می توانید پارامترهای درام کیت را به دقت ویرایش کنید، پارت های درام را با استفاده از Voice های درام کیت های متنوع تغییر دهید یا حتی از ساخته ی خودتان با  Yamaha Expansion Managerاستفاده کنید. این یعنی بااستفاده از درام کیت منحصر به فرد خودتان می توانید استایل ها و در نتیجه اجرایی بی مانند داشته باشید.

نظر شما برای “یاماها a3000 آکبند”*

code

قالب وردپرس