قوانین عمومی

کلیه اصول و مراحل فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های این فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

شرایط کالاهای فروشگاه

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط فروشگاه انجمن نوازندگان کیبورد از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان و سازندگان برنامه با انجمن نوازندگان کیبورد همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
– فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

– کالاهایی که نیاز به ارسال از طریق پست دارند ،  حداقل 1روز بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.

– 1روز فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در فروشگاه است.
– منظور از 1 روز،  زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به فروشگاه توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

– کاربر یا مشتری میتواند قبل از ارسال بار انصراف خود را از خرید بدهد و مبلغ واریزی را دریافت نماید . این شرایط منوط به این است که کالا ارسال نشده باشد ، کالاهایی که ارسال شده باشند مرجوع نخواهند شد .

– محصولات دانلودی به هیچ عنوان قابل بازگشت نمیباشند و با پرداخت و دانلود فایلها ، دیگر قابل مرجوع و بازپرداخت وجه نیستند

– مشتریان و کاربران میتوانند در صورت نیاز و فعال بودن در انجمن نوازندگان کوپن تخفیف دریافت نمایند ، کوپنهای تخفیف دارای زمان بوده و پس از گذشت زمان انقضا ، تمدید نخواهد شد .

– قبل از خرید و پرداخت قوانین را مطالعه و در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال ، میتوانید با بخش تماس با ما تماس گرفته و مشاوره بگیرید.